Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše poslání

Realitní trh se postupně mění.  Od makléřů se očekává větší odbornost a klade se důraz na online technologie a my jsme za tuto změnu moc rádi. Uvědomujeme si, že zlepšit podvědomí o realitních kancelářích a makléřích je běh na dlouhou trať, ale o to větší je pro nás výzvou. Přispět ke změně vnímáme jako naše poslání.

Každý makléř u nás prochází jak profesním, tak osobnostním vzděláváním, ve kterém klademe důraz na hodnoty, lidskost a férovost. Chceme fungovat jako tým nejen mezi sebou, ale i s našimi klienty. Chápeme, že každý obchod je o kvalitních vztazích.

Do našich zakázek automaticky zahrnujeme také moderní technologie a marketing. Víme, že je třeba jít s dobou a moderní technologie vnímáme jako efektivní pomocníky, jak pro naše klienty, tak pro naše makléře. Proto tuto oblast maximálně podporujeme a snažíme se být ti, kteří realitní byznys posouvají neustále dopředu.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?